| Bibitzzzaa a întrebat:

Eu am parul pana la jumătatea spatelui si din cate am citit si eu, am observat ca îndeplinesc toate lucrurile care iti fac parul sa para mai scurt. MĂCAR DACA AR AVEA O FORMA! dar asa... El normal este ondulat doar ca dupa 1 zi daca il pieptan, se electrizeaza si e super naspa. Eu acum am încercat sa imi indrept parul cu feonul si peria de pieptanat doar ca imi ia foarte mult timp pentru ca este des parul meu. Ce as putea face sa scap mai repede de tunsoarea asta sau sa imi crească msi repede? ( eu am parul tuns in scări bine definite crying() sper ca nu V-am plictisit Aștept Răspunsuri, multumeeeeeesc! :*

3 răspunsuri:
| Blackkpanda66 a răspuns:

Daca vrei sa ai parul drept uite ce trebuei sa faci:

1. spalate pe cap
2. piaptanate
3. fa-ti parul cu fionul

Si pe urma poti folosi placa de par! Si eu am avut aceeasi problema ca tine! dar mi-am facut parul cu placa si acuma il am drept! sper ca te am ajutat! funda?happy

| elenicaelenutzaelena a răspuns:

Buna! Si eu am patit la fel fiind tunsa in scari asa ca uite ce am facut eu :
1. ma spal pe cap
2 dupa ce ma clatesc ma frec pe par cu un amestec facut din galbenus de ou si ulei de bebelus si apoi te cletasti inca o data. Apoi te usuci si parul va sta asa cum vrei tu. Bafta

| Bibitzzzaa explică:

Feteloor, vă mulțumesc pentru aceste Răspunsuri care sper să imi fie de folos.O să încerc metodele voastre și o sa dau fundița! :* Pupici de la BB :*