| cyndrella a întrebat:

Hey, TPU!
Eu cand intru pe o pagina de facebook nu imi apare ce au scris altii pe cronologia acelei paginii..de ce? Cum pot sa fac sa-mi apara?

Funda, pentru cel mai bun!

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Du-te la setări și activează-ți să primești notificări.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa-ti apara decit de la prieteni tai.Verifica la notificari.Du-te pe poza unui prieten al tau, ti sageata pe mesaj(nu dai clik)iti va aparea setarile.Activeaza:"Primeste notificari"si "Afisare in noutati".

| cyndrella explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream pe o pagina adica o comunitate!

| cyndrella explică:

La pgini adica : Vise cifulite..Curcubeu in alb si negru.din astea.

Întrebări recente