| ileanaparlici1979 a întrebat:

eu impreuna cu o colega am facut un blog al clasei, deoarece suntem in clasa a8-a si vrem sa pastram toate amintirile din cls a8a pe aces blog, doar ca nu preea stim ce sa postam, am pus idei de amintiri de scris pe tricouri si in oracolul clasei si o poezie facuta de noi pentru colegi insa nu stim ce sa mai postam.Ne puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| david1234567890 a răspuns:

Postează tot ce se întâmplă în clasa voastră. Puneți imagini, temi etc.
ps. Îmi dai un link cu blogul tău vreau să-l vad

| ileanaparlici1979 explică (pentru david1234567890):

Http://clasaaviiiaa.blogspot.ro/ asta e, nu e prea grozav pentru ca inca nu am postat suficient.