| Madalina285 a întrebat:

TPU! Acum cateva zile am primit de la parinti un telefon nou, un Samsung Galaxy Ace.De astazi am si internet, asa ca primul lucru pe care l-am facut a fost sa descarc "Talking Tom". L-am descarcat de pe Market, l-am instalat, dar nu mi-a aparut in Meniu.Asa ca l-am cautat si l-am gasit in Manager aplicatii. Dar problema e ca tot nu pot sa-l joc, imi apare doar langa el dezinstalati, deci nu se pune problema ca nu ar fi instalat.Imi puteti spune ce sa fac? Si cu alte jocuri mi se intampla la fel!

2 răspunsuri:
| catalin1997 a răspuns:

Pai din cate stiu eu ai android ce galaxy ace si probabil uh ai loat jocuri de symbian sau cv de genu nu stiu sigur

| mama_7171 a răspuns:

Spune-mi si mie te rog eu frumos cum este telefonul vreau si eu sa imi iau si nu stiu ce, de aia te rog sa imi dai si mie detalii despre el dar mai ales daca merge bine...pls :X