| Mzy23 a întrebat:

imi plac mult piratii din caraibe dar...eu nu prea sunt de acord ca in partea a 4-a nu o sa mai joace decat jack sparrow(johnny deep) faceau un trio perfect inainte. acum...)voi ce parere aveti(?

Răspuns Câştigător
| Robii a răspuns:

Naspaacrying
filmul are nevoie si de alti actori cum ar fi Orlando Bloom ...naspa

1 răspuns:
| Progeniturã a răspuns:

Imi pare rau ca ai dat fundita unui raspuns nesatisfacator (cel putin pentru. mine)
Intradevar, faceau un trio perfect, dar nu e vina nimanui decat a lui Orlando Bloom pentru. ca a refuzat sa mai joace alaturi de Johnny Depp deoarece il uraste.
Parerea mea e ca povestea se axa Jack si Barbossa, iar in a 4-a parte va fi un alt trio (posibil mai bun sau mai rau).
Ramane de vazut ce va fi, poate ne va surprinde pe toti, mai mult sau mai putin placut.