| Radu_Georgiana_2000 a întrebat:

imi puteti da si mie exemple de intrebari pe care le pot pune pe Ask.fm? Va rog mult! Funda celui care da cele mai multe!

Răspuns Câştigător
| bebeska a răspuns:

1.cati urmaritori ai?
2.Cat crezi ca ai dormi daca nu ai avea ceas?‎
3. Eşti nevoit să strângi din dinţi, să fii rece. Când vezi că în jurul tău nimeni nu te inţelege?‎
4.Ce iti lipseste in viata?
5. Daca ai intra din greseala peste prietenul tau la dus, unde ai privi prima data?
6.De ce unele persoana incearca sa te distruga,, pina cind vei deveni un nimi?‎
7.La ziua de azi te'ai ashteptat la ceva mai frumos?
8.Scrie aici,, ceea ce e doare,, ceea ce nu ai spus niciodata nimanui.
9.Scrie aici un vers dintr'o melodie care iti trece prin cap!:)):*(follow)‎
10.Ce ar trebui să aibă o fată?
11.Cum te-ai descrie pe tine ca persoana?‎
12.Cum ti-ai schimba viata? Ce ai face diferit?
13. Dupa ce tanjeste copilul din tine?‎
14. Cînd ultima dată ai ajutata pe cineva?
15. Cîte promisiuni ai făcut și de cîte ori te-ai ținut de cuvînt?‎
16. Cînd ultima dată ai ajutata pe cineva?‎
17.Care este visul tau?
18.Care este cea mai grea decizie din viata noatra?
19.Ce fon sau creme pentru face folosesti?
20.Ce ai face daca de maine s-ar afisa cine a pus fiecare intrebare cu anonim?
21.De ce lucrurile simple, sunt atit de complicate?‎
22.Ce simnifica numele tau?‎
23.Ce faceti in timpul liber?
24.Care este lucrul preferat din camera ta?
25.Te pricepi să minţi?
http://ask.fm/Bebeska :)

| Radu_Georgiana_2000 explică (pentru bebeska):

Mersi mult! Follow you!

2 răspunsuri:
| VladPătrașcu a răspuns:

Poti sa iti legi funda de gat si sa dai drumul la scaun laughing

Întrebări recente