| Blonda007 a întrebat:

Imi spuneti va rog si mie niste idei ca sa-mi ocup timpul liber? (fara electronice)

2 răspunsuri:
| catalina1222 a răspuns:

Role, bicicleta, prin parc sau prin oras. Sa citesti, sa mergi la film, sa iesi in oras cu prietenii, daca vrei, poti sa incepi sa faci lectii de chitara sau alte instrumente. Sau daca ai un talent deosebit sa ti-l fructifici. Sunt foarte multe lucruri pe care le poti face fara tehnologie.

| Snaider a răspuns:

Vreii sati petrecii tinpul liber si sa nu regretii de asta te sfatuii siti stringi prietini gramada si sa plecati undeva ca de exemplu la un concer,la film, undeva pe noapte ca sa te potii distra cu ei,,,,,, daca vreii sa petreci timpul liber de una singura iti recomant sa te ocupi cu sportu, sa citesti o carte, sa esi la o plinbare, sau chiar poti sa faci curat pin camera...tongue