| Mercurio10 a întrebat:

Hey TPU!
In Iulie-August, as vrea sa plec la mare cu familia mea.
Puteti sa imi spuneti si mie cateva hoteluri bune?
As vrea sa aiba Piscina si Balcon.Nu vreau sa fie usturatoare la pret dar nici care nu au conditii bune.
Voi la care ati fost si v-ati simtit bine? funda celui mai detaliat raspuns.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost la rixos, in Turcia, unde sincer a fost super. aveai tot ce iti trebuie piscina, tobogane cu apa( totul era all-incusive). si nici pretul nu a fost foarte mare. au fost 2 adulti si 2 copii si a fost per total undeva la 5000 euro (comparandul cu croaziera disney unde a costat 8000 euro). acolo merg si anul asta si abia astept! sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| MHems a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda Hotelul Perla din Mamaia de 3 stele. Pentru o camera dubla( pat dublu, televizor, baie, dus, aer conditionat, frigider, minibar, internet) costa 175 de lei depinde pot ajunge preturi si pana la 230-270 lei, beneinteles ce alegeti voi. Micul-dejun este gratuit ( este ffffoarte multa mancare si ai de unde sa alegi), la pranz costa mai mult, ti-as recomanda sa mancati la o terasa este una foarte aproape de hotel si are mancare excelenta, iar la cina mancati la restaurantul hotelului. In hot ( holul e foarte mare) au televizor, calculator, canapele din piele si multe alte obiecte de lux. Afara au piscina pentru adulti si pentru copii mici, terase si locuri amenajate pentru copii, locuri de joaca. Tot in hotel este sala de conferinta, camera de jocuri ( biliard, poker, bouling si multe altele).
La acest hotel am fost eu vara trecuta, dar si anul asta tot la el ma duc, daca vrei sa te interesezi de tarife intra pe http://www.travelro.ro/hotel-perla_mamaia.html.
P.S. : Am uitat sa-ti zic ca hotelul este fffoarte aproape de plaja. Iesi din el si la 100-200 de metri distanta e si plaja. Sper ca te-am ajutat.;) Funda?

| Mercurio10 explică (pentru MHems):

Stiu,am fost acum 2 ani.Este un hotel frumos dar nu are balcon sad