| marianmarianmarianmarian a întrebat:

Buna tpu..am 16 ani si doresc sa fac si eu muschi la piept si vreau sa am umerii mai dezvoltati, as vrea sa imi spuneti exercitii care dau rezultate bune si ce program ar trebui sa urmez. Vreau sa fac acasa.singur.
Dau fundita celui mai rapid si mai detaliat raspuns

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Pentru piept si umeri trebuie sa faci flotari, flexii cu gantere, tractiuni la bara, astea sunt cele 3 exercitii de baza, acum daca vrei mai dezvoltat poti cauta pe youtube.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Mergi la o sala de gimnastica si cauta-ti un antrenor.

| marianmarianmarianmarian explică:

Totuti as vrea un raspuns mai amplu, daca poate cineva sa imi vorbeasca din experienta proprie?