| VivaPitikk a întrebat:

Hey TPU...Is foarte trista mi-am cumparat aseara imprimanta si astazi am folosit-o la vreo 5 foi dupa aia cand am vrut sa mai fac una ca sa o desenez imi baga foaia si in 5 secunde mi-a scotea goala fara nici o linie nici macar nu lasa vreo urma sau sa lucreze imprimanta sa faca desenul ala pe ea atat ca se misca tusurile dar numa o data si scotea foaia... Am imprimanta EPSON STYLIS S22

2 răspunsuri:
| teaaa a răspuns:

Incearca sa o restartezi apoi si computerul(Pentru restartarea imprimantei o scoti din priza cand e pornita apoi dai restart la pc) si apoi o conectezi iar la o sursa de curenthappyDaca nu iti merge nici asa uita-te sa nu aiba blocaj de hartie sau daca nu sa te uiti in suportul ei din pc si vezi cat iti arata la ink level sau daca iti arata cumva "ink low" sau daca nu poate trebuie aliniat cartusul.Succes si sa imi zici cum te descurci!

| EdynSt a răspuns:

Poate nu mai ai tus! Sau poate btrebuie sa-i dai restart cum a zis si tea! fundita?