| xxxXStefanXxxx a întrebat:

Buna!
Am o problema...cand scot ceva la imprimanta/xerox nu imi scrie nimic pe foaie.Se misca tushu` pe sina aia, ca si cand ar scrie dar la urma foaia este goala. Gol nu e tushu` pentru ca cand l-am inkarkt l`am folosit doar la un referat. Oare dc nu l`am folosit s`a uskat? daca s`a uskat ce trebuie sa fac?
>>>

1 răspuns:
| geo691 a răspuns:

Da exista riscu sa se fi uscat dar incearca sa stergi capu tusului cu ceva umed si fin poti folosi vata sau betisore de urechi si mai incarcal putin daca ai tus.