| Today a întrebat:

La inceputul lui ianuarie plec intr-o excursie de 2 zile. imi puteti face o lista cu toot ce imi trebuie? sa nu uitati nimc, sa scrieti absolut tot! Dau funda

4 răspunsuri:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Buna! Ar trebui : bani,un vaccin (poate e ceva otravitor sau alergic),apa, mancare, trusa de prim ajutor, haine, niste foi sa te joci sau ce vrei tu, hartie igienica. Si cam atat! Pa

| Lolităăăă a răspuns:

Mancare, ia-ti niste jocuri, haine, telefonullaughing, si cam atat

| WhiskeyFaraNume a răspuns:

Telefon,o trusa de prim ajutor unde sa ai fase,leucoplast,rivanol,panadol/nurofen,lanterna,haine,mancare,jocuri,hartie,pix,baston(in caz ca mergi la munte), bani, buletin, pahar, tacamuri si un ghiozdan/rucsac mare in care sa le pui!

| QuasionTS a răspuns:

Haine in primul rand, bani, acte, tot ce tine de igiena (sampon, gel de dus etc.), medicamente in caz ca se intampla ceva. Acum depinde si unde mergi ca daca te duci la munte i-ati ceva mai gros imbracaminte. Nu uita incaltamintea (ghete, papuci, adidasi) si ceva de amuzament (jocuri pe telefon, un joc sau foi pe care sa joci X si O cu cineva stii tu ce sa-ti iei).