| xXyOnutZhXx a întrebat:

mi-am luat un laptop hp conpaq si in partitia (D: ) mi-a aparut un folder "recovery" care imi ocupa aproape tot spatiul din (D: ) si as vrea sa stiu daca e bine sa sterg "recovery"?

funda si vot

3 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Recovery e copia de windows incaz ca ti se strica windowsu actual de acolo poti sa il refaci cel mai bine recomandsa il stergi si de fiecare data instalarea sa se faca de pe un cd dvd prin cuplare cu laptopul in cazuri extreme nu ai dvd rom cd rom poti instala de pe stick usb

| xXyOnutZhXx explică (pentru seen):

Hey l-am sters dar spatiul din partitie tot la fel a ramas!sad

| xXyOnutZhXx explică (pentru seen):

I-am dat format si gata acum am spatiu!