| anonim_4396 a întrebat:

o intrebare.Cum apar homosexualii. adica mama/tata "trebuie" sa faca ceva la nastere, sau cum se poate produce homosexualitate? Sau de unde stim ca un baiat e homosexual?

P. S : Nu am nimic cu ei, dar as vrea sa stiu cum au aparut, sau din ce cauzahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Homosexualii apar in urma unor dereglari mintale. Vizioneaza prea multe filme pornografice si astfel ajung sa creada ca ceea ce vad ei acolo este normal! Ei nu-si dau seama de asta; sunt afectati la nivel de subconstient! Nici un om nu se naste homosexual; devinde homosexual pe parcursul vietii din cauza impactului pe care il are mediul in care traiesc sau in functie de educatia care o primesc sau nu o primesc! Asa se explica faptul sa homosexualii provin din familii monoparentale, de pe la centre de plasament, din familii destrabalate in care parintii au si ei tulburari psihice, sau sunt abuzati sexual de catre cineva in copilarie sau din cauza impactului pe care il are mass-media asupra dezvoltarii mentale! Gandeste-te ca in urma ca cateva secole in urma nici nu se pune problema existentei unorastfel de oameni, desigur ca existau si pe atunci dar nu indrazneau sa-si ceara drepturile sau sa se expuna public deoarece erau ucisi instantaneu! Daca concluzionez pot spune ca homosexualii apar in urma impactului care il are mas-media asupra subconstientului care genereaza destul de multe boli psihice si din cauza proastei relationari a acestora cu cei din jur!

| maiAm8conturi a răspuns (pentru anonim_4396):

Lolllll, bai specialistule, cum apar ma homosexualii? laughing rolling on the floor
Nu mai pot...si ce raspuns elaborat al prostiei...

| anonim_4396 explică (pentru maiAm8conturi):

De ce? Te deranjeaza sau esti si tu homosexual au lesbiana si incerci sa-ti aperi "onoarea" pe care nu o ai?

| maiAm8conturi a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt lesbi si sunt mandru de asta laughing E amuzant ca ai raspuns la ce ti-a trecut prin cap, in rest n-ai tinut cont de ce s-a demonstrat stiintific pana acum.
Apropo, te nasti cu o atractie pentru acelasi sex.A fi gay, lesbi, bi, tri nu e o alegere! Lolllllll

| anonim_4396 explică (pentru maiAm8conturi):

Normal ca nu e o alegere dupa studiile acelor imbecili platiti de cei care contoleaza lumea din umbra! Tu pe astea le-ai citit; sa stii ca nu tot ce apare prin mass-media este adevarat; majoritatea informatiilor sunt false!

10 răspunsuri:
| mabo a răspuns:

Nu trebuie sa ii faci nimic, iti dai seama de asta la adolescenta cand respectivul isi arata preferintele lui sexuale.in genearal asta nu poate fi provocata de nimic, insa sunt cazuri cand homosexualitatea poate fi provocata de traume sau alte evenimente ce marcheaza. funda?

| callie2 a răspuns:

Doamne fereste. nu sunt niste specimene extraterestre ca sa apara asa cu o cauza anume si unele din comentariile date sunt cu adevarat stupide. sunt oameni normali ca oricare altul. homosexualitatea e intalnita la peste 1000 de specii(incluzand si delfinii, unul din ceele mai inteligente mamifere) iar homofobia pe care o manifesta atat de puternic oamenii de azi se intalneste, NORMAL, doar la oameni. cine mai e anormal acum? altfel zis nu trebuie sa faca parintii nimic, nu e un virus sau o boala sincer.

| aumih16 a răspuns:

E imposibil sa te nasti homosexual! nu are cum sa fie asta homosexualitatea apare ca si celelalte in urma filmelor xxx apar barbati goi femeile goale in acele clipuri fac sex si na este normal sa te afecteze pe tine emotional din punct de vedere pe subconstient si tu sa nu iti poti da seama de asta

| mokanu a răspuns:

laughing doamne ce intrebari aveti ma laughing un "homosexual" se poate naste asa... sau poate devenii dintr-o anumita lipsa paterna... adica orfani copii doar cu mama sau lipsa de comunicare tata - fiu

copilul se adapteaza mai mult de mama si de gesturile ei. stand numai intr-un mediu feminin

| mokanu a răspuns:

laughing doamne ce intrebari aveti ma laughing un "homosexual" se poate naste asa... sau poate devenii dintr-o anumita lipsa paterna... adica orfani copii doar cu mama sau lipsa de comunicare tata - fiu

copilul stand mai mult cu mama sa... si intr-un mediu feminin incepe sa se adapteze intr-un fel la viata feminina

| Daviiiiiid a răspuns (pentru mokanu):

Sincer sa fiu.m`am uitat si eu la intrebarile tale.Deci nu e mare diferentawinking... Oricum, multumesc pentru raspuns.m`a ajutathappy