| boborock2011 a întrebat:

Bun deci problema este ca cel mai bun prieten al meu - parintii lui divorteaza, iar mama va sta la tara si tatal cu amanta, dar el nu vrea la nici unul si din cate am auzit cica s-ar putea sa se duca in anglia la unghiul lui, se poate? el chiar nu vrea asta? alta posibilitate nu are? mentionez ca este minor - 16 ani, si trebuie sa gasim o solutie, eu din cate stiu el trebuie sa stea ori la mama ori la tata :-s dar el nu vrea la nici unul din cauza motivelor de mai sus, deci! ajutoooor

Răspuns Câştigător
| lol_6078 a răspuns:

Va sta ori cu mama ori cu tata... si cu unchiul numai daca sunt de akord cei 2 patinti. Fundita?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Va sta ori cu mama, or cu tatal, ori intr-un centru de plasament (daca nu poate sta nici la mama nici la tata din mtive reale si serioase).

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Sa stea la alt unchi.bunici.sau la maica'sa si taica'su.Nu o sa moara daca sta cu unul din el.Totusi,sunt parintii lui.

| aneta_1761 a răspuns:

Eu ii dau un sfat daca mama e si prieten bun sa stea cu ea parerea mea