| GAGAbRIRIel a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot salva postarea pe blog? Am scris un articol pe care vreau sa'l postez miercuri, dar nu il pot salva ca postare nefinalizata; nici sa adaug poze nu pot. Stie cineva de ce nu merge? sau macar o parere?

3 răspunsuri:
| gatablog a răspuns:

Daca folosesti platforma wordpress poti programa exact data si ora publicarii articolului.

In ceea ce priveste adaugarea de fotografii care spui tu ca nu merge, este posibil sa fie eroare de functionare a platformei. Inchizi browserul si deschizi din nou, ar trebui sa-si revina.

| FashionDiva a răspuns:

Ce platforma de blogging folosesti?

| GAGAbRIRIel explică:

Folosesc Blogger nu Wordpress