| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,

Voi ce parere aveti? Este gresit ca intr-un articol de pe blogul meu sa adaug dupa scris cateva poze care nu imi apartin din moment ce voi trece sursa, fotograful?

Vreau sa scriu un articol si nu am nici o fotografie care sa corespunda iar multi fotografi pe care ii urmaresc pe Insta au poze super faine care s-ar potrivi.

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Pai, dpdv legal trebuie sa discuti cu persoanele in cauza pentru a nu te lovi de legile drepturilor de autor.