| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU... știu ca nu e mare lucru, dar ma simt super nașpa in momentul asta și nu mi se pare normal sa se întâmple așa ceva. deci, eram cu niște prietene intr-un parc și ne luasem niște sticle și voiam sa ne batem cu apa pentru ca ne era foarte cald. am început sa ne udam cu apa, pana când niște țigani ne-au stricat cheful. in acel parc este o țâșnitoare din care ne puneau apa iar ei nu ne lăsau sa mergem acolo, dacă de exemplu ne apropiam de țâșnitoare, ne udau, și noi ii lăsam in pace, nu le-am zis nimic. ei se tot holbau la noi, iar noi continuam bătaia cu apa. după ceva timp, am vrut sa ne uscam și sa terminam cu asta. o prietena s-a așezat pe banca, și vine unul dintre tampitii de mai devreme(ca altfel nu am cum sa ii spun) și i-a turnat o sticla mare cu apa in cap. ea nu i-a zis nimic și pur și simplu am plecat toate. după ceva timp, ne-am întors înapoi in parc, iar unul din tipii aia a venit pe lângă noi, fără sa-l observam, și mi-a pus mâna pe fund! atunci am început sa tip și sa îl înjur și sa fug după el dar pana la urma l-am lăsat și am plecat nervoasa. știu ca nu e mare lucru, dar totuși după câte ne făcuseră in ziua aia și nu ne lăsau in pace, s-a mai întâmplat și asta! ce sa fac ca sa scap de oamenii de genul asta, in caz ca se va mai intampla vreodată ceva asemanator? mi s-a mai întâmplat odată ceva cam așa dar nu s-a ajuns sa îmi pună mâna pe fund! ce sa fac sa scap de oamenii tampiti de genul asta?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce sa faci?
Sa eviti sa mai mergeti in parc neinsotite!
pentru ca, data viitoare s-ar putea sa va rapeasca si sa va violeze!

| Mayar a răspuns:

Te muti din Romania sau parasesti imediat acel spatiu 'contaminat' pana urmatoarea zi.

Întrebări recente