| Ellie325 a întrebat:

Un alt vis ciudat s-a aruncat asupra mea.

Cu cateva seri in urma am visat ca facusem un pariu cu prietenii mei si pierdusem. Acum eram nevoita sa ma arunc intr-o apa cu deseuri. Cand aproape am cazut in apa a venit un baiat dupa mine si a spus ca se arunca in locul meu, dar i-am vazut o parte din fata si nu l-am recunoscut. O prietena spunea ca a facut acest lucru din dragostestraight face
A doua seara am visat ca eram pe coridorul scolii si asteptam sa vina pompierii deoarece se intamplase ceva afara[nu mai stiu ce]. Pe mine ma luase un baiat cu el si ma prezenta familiei. In acel moment mi-am amintit de visul trecut si chipul acelui baiat semana cu cel care ma salvase si intamplator il cunosc.

Ce inseamna asta?

2 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Te-ai indragostit

| Nolkyz a răspuns:

Iti trimit mesaj pe privat tongue