| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Deci azi sunt Sanzienele, si se zice ca seara trecuta(aseara) fetele si-au visat ursitul happy deci eu iubesc un baiat, dar nu sunt cu el, insa l-am visat aseara. De 2 ani il plac si de 1 an il iubesc = 3 ani in total. Lui tot de 3 ani ii place de mine, doar ca nu stiu sigur daca ma iubeste si el. Nu sunt cu el pentru ca nici eu, nici el nu am avut curajul sa vorbim, dar pentru cand il vad afara am eu un plan happy dar sa reveniim, l-am visat aseara. Eu nu stiam de chestia asta, la tv am aflat, iar abia dupa 5 min mi-am adus aminte ca l-am visat laughing Se facea ca eram in clasa, dar toti cei din clasa nu stiu, parca nu se vedeau, sincer, parca erau blurati laughing si in timp ce vb cu el se uita fix la mine, exact cum se uita el in realitate. Adica jur, visul ala parca era adevarat. Din toata clasa parca doar pe el in vedeam. Mi se mai intampla sa visez, adica acum 2 seri am visat-o pe prietena mea cea mai buna, vorbeam cu ea, dar dupa ceva timp parca nu mai era fata ei laughing serios, cred ca si voi ati patit, adica eu vorbesc cu ea, este ea, apoi apare cu alta fata laughing dar in visul acesta chiar a fost el, parca visul era real, doar pe EL il vedeam. Intrebarea este daca e adevarata chestia asta. Eu una tind sa cred ca da, mai ales ca in visul asta parca eram doar eu si el. Voi ce credeti? Tare mult m-as bucura sa fie asa =D

2 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Daca crezi atunci esti pe calea cea buna. insa de acum pastreaza pentru tine si nu mai spune la nimeni pentru ca daca cineva rade de tine nu vei mai crede si visul se destrama. te sfatuiesc sa stergi intrebarea de la "intrebarile mele" si continua sa crezi in visul tau.

| pisicutzza990 a răspuns:

Cum sa nu laughing)))))