| alexandra8888 a întrebat:

Unde pot gasit o locatie, preferabil nu club, in Bucuresti, pentru a serba o zi de nastere, unde sa pot sa imi aleg eu muzica pe care vreau sa o ascult si sa am si un ring de dans? As vrea, de asemenea, sa am posibilitatea in acel local sa fac anumite dedicatii de melodii cu ajutorul unui microfon. Funda!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cauta un pub de cartier cu instalatia de sonorizare potenta (boxe, statii, mixere, microfoane...), mese potrivite pentru o gustare, si loc pentru dans. Cam toate pot fi si inchiriate, la nevoie, nu prea refuza.
Daca tot vrei dedicatii, sfatul meu ar fi sa angajezi un dj de banchete (un elev de liceu cu voce buna si experienta in tracktor, virtual dj... poate si consola), sa ai show calumea.

| alexandra8888 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Poti sa imi dai niste nume de asemenea pub-uri?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru alexandra8888):

Nu sunt din Bucuresti...
Cauta si tu PUB-uri mai retrase, care oricum noaptea sunt inchise sau mai mult goale.
Cele de la "drumul mare" nu cred ca ar accepta sa-si inschida usile pentru petrecerea ta.