| Meily708 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru! in curind implinesc 15 ani. si as dori sa-mi sarbatoresc ziua de nastere impreuna cu prietenii mei! Prima data imi sarbatoresc ziua de nastere de aceea as vrea sa fie una memorabila... Vreau sa mentionez ca ziua de nastere o voi serba la o vila... promit funsitsa :*

1 răspuns:
| Kukusterino a răspuns:

Pai daca vrei sa fie o zi memorabila, trebuie doar sa te simti bine alaturi fde prietenii tai, sa fii o gazda buna, sa te distrezi si sa ai grija ca invitatii sa se simta bine! Funda? big grin