| Florinaaaaaaaa a întrebat:

Va rog ajutati-ma! pentru.maine trebuie sa imit un personaj din "Amintiri din copilarie" ce personaj as putea imita? si cum sa mimez?(nu am voie sa vorbesc)[doar mimica]si cum ar trebuie sa fk? vreau multe solutii! Funda si la fiecare VOT!

5 răspunsuri:
| Byby_8607 a răspuns:

Pai ce zici de fata lui popa sti aia ce area care a urcat prima pe calul ala de lemn si la cunoscum prima pe mos nicolaelaughing(biciu ala) e usor cred.

| Alfonso a răspuns:

Cred ca ai putea sa-l interpretezi pe Savash!,si pentru faza cu fara sa vb,poti sa pui un coleg sa vorbesca in locukl tau, iar tu doar dai din gura, playback! Succes!

| D3eaa a răspuns:

Http://www.220.ro/trailer/Amintiri-Din-Copilarie-1/DahNVwBMg5/ hei uite.nu prea e cine stie ce. sper ca te'am ajutat

| Ruslan_5174 a răspuns:

Sunt Un Baiat De 12-13 Ani Si Traiesc In Moldova SI Iubita Mea Care Are 12 ani traieste in centru si eu in ciocana distanta 3 km si nu stiu ce se intimpla caci ii trimit in fiecare zi sms de dragoste potrivite adica nu o jignesc dar ea nu-mi raspunde si eu nu stiu ce sa fac poate sa o sun si sa-i spun totul si daca asa ce sa-i spun concret? Va Rog Frumos Ajutatimi Caci O Iubesc Cu Adevarat!

| Ruslan_5174 a răspuns:

Cred ca trebuie sa faci tot real si cu mimici reale adica daca plangi sa plangi cu adevarat sau daca nu poti sa faci cumva