| Hyacinth a întrebat:

Daca eu imit pe cineva si cineva ma imita pe mine, cel care ma imita de fapt il imita pe cel pe care il imit sau ma imita tot pe mine?

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Depinde cât de bine imiți. Dacă imiți perfect, vă imită pe amândoi. Dacă imiți prost, doar pe tine laughing

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Imiti, imitare, imixtiune. La aia ajungi. happy

| oglindasultanului a răspuns:

Cel care te vede pe tine, nu-ti stie sursa daca nu i-o prezinti, pentru asta exista comunicarea. Si uneori se intampla, ca noul tau prieten nu stie de unde inveti, si incepe razboi cu ala cand il vede, dupa ce te-a aflat pe tine.

| FreddieM a răspuns:

Imiti o imitatie a ta.
Cheers