| LoLz0r a întrebat:

Ce mai faceti?, Nu va plictisiti?, cum omorati plictiseala?, Ceva idei de jocuri?

Răspuns Câştigător
| dydysor01 a răspuns:

Www.agame.com, www.miniclip.com, astea is prostii incearca jocuri online :D Tales Of Pirates, AEON, LOL, WoW, Corum, Perfect World....Toate astea is MMORPG-uri dar iti dispare plictiseala numai sa nu apara dependenta de lumea virtuala;) funda plz

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu citesc. happy
Baftă!

| CautNume a răspuns:

Mai bine uita-te la un film.

| kiv1990 a răspuns:

Aion 3.0

| Generalul a răspuns:

Starcraft 2 sau Diablo 3 happy

| PandaEcrazy a răspuns:

Pai incearca jocurile de groaza caci ele te tin in suspans si sunt si faine, incearca the house 1 si 2

| LoLz0r explică (pentru PandaEcrazy):

Am zis sa nu ma plictisesc, nu sa ajung pe la spital de frica =)

| PandaEcrazy a răspuns (pentru LoLz0r):

laughing