| AndreeaDeea123 a întrebat:

Hey TPU.Voi unde vomitati?

1.Cand sunteti acasa:

a)wc

b)chiuveta

c)cada

d)lighean

e)unde apuci

2.In masina

a)pungi

b)direct in masina

c)opriti masina

3.La scoala:

a)la baie in wc

b)in chiuveta

c)unde apucati

4)ati vomitat vreodata pe cineva? Cum a reactionat?

5)Povestiti intamplari (detaliate)cand ati vomitat (voi sau prieteni)

PS: dau funda!

Răspuns Câştigător
| oana_4372 a răspuns:

Poi 1-in wc
2-pungi si eventual daca sunt cu masina proprie opresc
3 in wc
4-nu nu am vomitat inca pe nimeni dar a facut-o fratele meu....si a reactionat foarte urat acea persoana
5-eu nu am mai vomitat de ani buni...dar atunci cand vomita cineva nu pot sta prin preajma lui pentru ca o sa mi se faca rau.

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu prea mi se intampla, insa atunci cand se intampla:
Acasa: e) unde apuc, insa de cele mai multe ori a) WC si c) cada.
In masina: c) opresc masina (ma rog, pun sa opreasca, fiindca eu nu conduc).
La scoala: nu mi s-a intampla niciodata, insa cred ca as alege prima varianta, daca as mai apuca.
Din fericire (sau din pacate) nu am vomitat niciodata pe cineva.
Una dintre putinele (dar si cea mai nasoala) a fost atunci cand am vomitat in camera mea, cam pe trei sferturi din aceasta. Am baut prea mult si in starea in care eram, nu am mai mers la baie, plus ca mai erau si ai mei acasa, asa ca nu am mai tinut cont. In "procesul" respectiv, am cam facut varza un CD-player si peretele din fata mea, plus cateva haine. Au fost doua reprize, sa zic asa laughing. Si culmea este ca nu si-au dat seama ai mei de starea in care eram (sau s-au facut ca nu), desi cred ca se vedea clar. Asta e singura, dar oricum, mi se intampla foarte rar.

| TєηιѕιAℓвι a răspuns:

1. lighean. 2. pungi 3. la baie in WC.
4. nu s-a intamplat.
5. nu s-a intamplat.