| catalina123456789 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare ciudata, dar dau funda! Voi cum vomitati? Adica vomitati chiar in locul ala sau fugiti repede la baie? Aveti rau de mare, de avion, de masina? cand aveati rau de avion unde ati vomitat? In avion? Dar de masina? Vomitati in masina sau opreati masina si vomitati pe drum? Sau intr-o punga? Dar cand aveati rau de avion? Ati vomitat vreodata la scoala? Cine a sters? Ati vomitat vreodata pe cineva? cum a reactionat persoana respectiva?

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

Depinde cât de rău îmi e, poate apuc, poate nu apuc să mă duc la baie. laughing
Da, am rău şi de mare, şi de avion, şi de maşină. De toate, şi e chiar enervant. Aşa că mereu am pungi la mine. Dar, când sunt în maşină cu familia, îi pun să oprească. Cât despre vomitatul la şcoală si pe o persoană... Era ora de franceză şi mie îmi era foarte rău. Mă tot rugam de profă să mă lase la baie, dar ea nu vrea, credea că vreau să scap de oră. Îmi ţineam mâna la gură, ea a venit la banca mea, mi-a luat mâna, şi... nu pot să spun că a fost ceva frumos. big grin Dar apoi, nervoasă, m-a lăsat să merg la baie.

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Eu nu am rau de nimic, pot sa merg cu orice oh go on

| Tumblroid a răspuns:

Depinde in ce loc te afli si cit iti este de rau. Daca reusesti te duci si la baie, daca nu atunci pe fereastra