| MXxXMXxXM a întrebat:

:*. Vreau sa imi omor si eu timpul si ma gandeam sa mai citesc niste cartibatting eyelashes. Vreau sa imi recomandati niste carti de genul dragoste + comedie sau alte genuri dar conditia este sa fie cu vampiri. Eu deja am citit twilight (amurg) toate partiile happy Normal ca dau funda pentru cea mai buna recomandare >:".

2 răspunsuri:
| Anonim_4466 a răspuns:

Uite aici niste romane politiste foarte bune ale Agathei Cristie :
-Moarte in nori
-Zece negri mititei
-Misterul crimei fara cadavru
-Crima pe terenul de golf
-Dupa inmormantare
-Intalnire cu moartea
Niste romane de dragoste:
-Sandra Brown-Paravanul de Fum
-Sandra Brown-Ultimul Joc
Si daca mai vrei niste romane comice poti incerca toata seria "Jurnalul unui Pusti" dar sunt carti de copii dar sunt bune!
Funda?

| Andrada112 a răspuns:

Micutele mincinoase big grin

Întrebări recente