| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

vreau sa-mi cer scuze pentru raspunsurilede aseara, nu eream eu(a fost varamiu pe la mine si a trebuit sa plec cateva ore si mi-am lasat PC-u deschis acum este groazniccryingia injurat pe toti din lista de mess de pe forum si de pe TPU.Intrebarea este daca pot pune parola pe un folder sau ceva si cum? adica daca intra intr-o aplicatie sau joc sa ceara parola

2 răspunsuri:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet explică:

@kylexy am deja parola pe user

| Kylexy a răspuns:

Nu dar poti pune parola pe userul tau de la pc.
faci doi useri si pe userul tau pui parola.si al 2 lea user sa aiba net etc ce vrei sa ii lasi sa faca
2. pui parola screen saver bifezi casuta aceia in care iti spune"on resume, password protect" setezi ce interval vrei sa iti blocheze userul.