| razvanYOyO a întrebat:

Buna TPU aseara am intrat pe metin2 unu mi-a zis ca imi da un metin facut de el si ma baga gm daca joc am intrat pe mess l-am deschis si nu s-a intamplat nimic (acel fisier era flodat cu keylogger) acest lucru l-am observat dupa ce mi-a golit contul de pe lunairs metin2 si mi-a aflat parola de la mess si i-a injurat pe cei din lista! Imi puteti spune cum pot dezactiva acest fisier? sau Cum sa scap de el! Va rog raspunsul sa fie cat mai simplu si de ajutor! Orice raspuns e bine venit!

Răspuns Câştigător
| mihaitza232 a răspuns:

Pai dai pe start e in josul ecranului in coltul din stanga a monitorului acolo undeva scrie control panel dai clic, asteapta un pic si osati apara ceva de genu:remove program dai clic si cauti programu si il stergi. dupa aia du-te si cautal prin foldere si stergel de tot. apoi stergel din cosul de reciclare.

| razvanYOyO explică (pentru mihaitza232):

Am gasit ce miai spus dar nu am vazut sa fie acel program (eu dupa ce l-am deschis am intrat pe metin iar dupa aia el mi-a intrat pe conturi dupa ce am vazut am dat restart pc si nu am mai conectat netu is am sters programu si din recycle bin!

1 răspuns: