| abcd_5263 a întrebat:

love struck vreau si eu mesaje/ statusuri frumoooashe :X... specifice pentru sarbatorile de iarna :X... la cele mai bune dau funda >big grin

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Intra pe adresa urmatoare:http://www.statusuri.ro/statusuri-de-sarbatori.html

Numai bine

| Cher22 a răspuns:

Căţeluş cu părul creţ să ai jeep-ul în coteţ şi o casă cu piscină, şi Madona ca vecină şi-o lopată pentru bani LA ANUL ŞI LA MULŢI ANI, Sărbători fericite tuturor!

In cateva clipe, se va sfarsi tot ce a fost rau … totul se va spulbera si se va pierde in noapte … de ziua ta totul va reinvia! La multi ani!

La multi ani in noul an si toate relele sa se transforme numai in fericire si totul sa fie incropit de iubire!

Tot ce iti doresti … sa fii fericit(a) si ai parte numai de fericire, odata cu traditionalul "La multi ani"

Anul ce vine sa ne aduca pe toti impreuna … sa fim mai uniti ca niciodata si dragostea sa fie sentimentul ce ne va lega mereu.

Fie ca sarbatoarea Craciunului sa iti umple sufletul de bucurie, sa iti aduca pace si liniste in suflet, iar lumina lui minunata sa iti lumineze in continuare pasii in viata.
CRACIUN

Sarbatori fericite alaturi de cei dragi, sa aveti parte de multa caldura in suflet si in casa, bucurie in inima si multa sanatate si putere de munca. La multi ani!

Dragii mei yete ca veni si asteptatu’ Craciun! Va doresc sa aveti parte de tot ceea ce este mai frumos in viata, Mosu’ sa va aduce tot ceea ce va doriti si fiecare fulg de nea sa aduca in sufletele voastre multa fericire si iubire! Sarbatori Fericite!

Funda plss' >

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aho, aho, prieten bun...
Care stai pe mess acum...
I-a opreste-te din scris...
Si-asculta ce-am de zis...
Chiar de esti cu DND...
BE RIGHT BACK sau BRB...
Sper sa nu imi dai ignore...
Ca iti spun un plugusor...
N-am intrat sa te stresez...
Am intrat sa iti urez...
La Multi Ani si fericire...
Liste de id-uri pline!
Sarbatori fericitee!