| aniriiiiii a întrebat:

Statusuri de iarna! Cat mai multe vreau :* fundita + Vot

Răspuns Câştigător
| metehne a răspuns:

Bunahappy
1. Oare anul acesta Mosul o sa ii aduca cadou lui Cioaca?
2. DnD … incerc sa il prind pe Mos Craciun
3. Daca ai fost rau anul acesta Mosul o sa iti aduca un bici din piele
4. DnD. Mos Craciun la calculator ( pardon tata. )
5. Hai Mosule vino mai repede ca m-am plictisit.
5. Căţeluş cu părul creţ să ai jeep-ul în coteţ şi o casă cu piscină, şi Madonna ca vecină şi-o lopată pentru bani la ANUL si LA MULŢI ANI!
6. Care iese la o bataie cu zapada?! Buzz repede pana nu se topeste!
7. De Craciun fi mai bun, lasa invidia si rautatea, gandeste-te la lucruri bune si hai sa fim prieten toti! La multi ani si multa santate!
8. Ai primit un sms de la Mos Craciun : La multi ani si multa sanatate! ( cadourile s-au terminat ca e criza )

Du-te pasare in zbor la mine in dormitor si vezi daca mi-a adus iubitu’ martisor laughing

Mosule pe e`mail pari cam indiscret vrei sa afli despre mine tot ce e secret
If a big fat man creeps into your bedroom one night and stuff's you into a bag, Then don't worry 'cause I told Santa I want you for Christmas.

Va informez că incepand de maine sunt dispus sa va primesc cadourile de Craciun. In felul acesta sper sa poata fi evitata aglomeratia din preajma sarbatorilor si statul la coada pentru a mi le inmana! Multumesc pentru intelegere.

Mosh Craciun, fii mai bun, fii adevarat...(daca nu vei fi impuscat)!

Meri-n crishma!

astazi e ziua mea zi frumoasa ca mine... o sa-mi trimit ghiocei si multe beri laughing

De Craciun fii mai bun... dar eu tot rea raman

sarbatori flescaite!

Undeva acolo departe unde e frig si zapada multa Mos Craciun

spune-i anului ce vine sa-ti aduca numai bine si mai spune-i sa-ti dea tot ce vrea inima ta, sanatate, fericire si la multi bani, la anul si la multi ani!

anul nou sa va aduca un strop de fericire, un strop de iubire, un strop de noroc si daca se poate toate la un loc. la multi ani

plecata pana la Mos Craciun... avem niste afaceri de rezolvatbig grin

Sub cetina din brad, in casa,
Un dar, o mica bucurie.
Si chiar de nu va fi sa fie,
Nu te intrista,
Primeste aceste ganduri,
Ca dar din partea mea

Cand ultimele zile cad, Din miile de calendare, Se-aprind stelute-n crengi de brad, Ca semn de mare sarbatoare, Cand toti ureaza celor dragi, Cuvinte de iubire, La fel va urez si eu acum: MULT NOROC SI FERICIRE! CRACIUN FERICIT!

Ai grija sa nu calci pe cioburile de la sampanie ca te spargi in figuri laughing!

Sculati gazed nu dormiti. vremea e friguroasa cu polei in zonele de munte rolling on the floor

Sper ca te-am ajutat
pa, pawave

2 răspunsuri:
| mysterious a răspuns:

Mosule pe e`mail pari cam indiscret vrei sa afli despre mine tot ce e secret
If a big fat man creeps into your bedroom one night and stuff's you into a bag, Then don't worry 'cause I told Santa I want you for Christmas.

Va informez că incepand de maine sunt dispus sa va primesc cadourile de Craciun. In felul acesta sper sa poata fi evitata aglomeratia din preajma sarbatorilor si statul la coada pentru a mi le inmana! Multumesc pentru intelegere.

De Craciun fii mai bun... dar eu tot rea raman.

Undeva acolo departe unde e frig si zapada multa Mos Craciun exista!

Plecata pana la Mos Craciun... avem niste afaceri de rezolvatbig grin

Cand ultimele zile cad, Din miile de calendare, Se-aprind stelute-n crengi de brad, Ca semn de mare sarbatoare, Cand toti ureaza celor dragi, Cuvinte de iubire, La fel va urez si eu acum: MULT NOROC SI FERICIRE! CRACIUN FERICIT!

| gabutzu a răspuns:

Aho, aho, prieten bun...
Care stai pe mess acum...
I-a opreste-te din scris...
Si-asculta ce-am de zis...
Chiar de esti cu DND...
BE RIGHT BACK sau BRB...
Sper sa nu imi dai ignore...
Ca iti spun un plugusor...
N-am intrat sa te stresez...
Am intrat sa iti urez...
La Multi Ani si fericire...
Liste de id-uri pline!
Sarbatori fericitee!

Va informez că incepand de maine sunt dispus sa va primesc cadourile de Craciun. In felul acesta sper sa poata fi evitata aglomeratia din preajma sarbatorilor si statul la coada pentru a mi le inmana! Multumesc pentru intelegere.

Mosh Craciun, fii mai bun, fii adevarat...(daca nu vei fi impuscat)!

a venit craciunul
a venit, copii.
este plin cu daruri
si cu bucurii.
a venit cu fete
pentru baietei
si cu pansamente pentru vanatai
cu multe pastilute
pentru cei gripati
cu vreo doua palme
pentru reta**ati!