| 123456789abcedfgh a întrebat:

Hey! Vand postere cu aproape orice artist. Cine doreste, sa-mi lase un mesaj privat. happy

6 răspunsuri:
| LanaSpectrum a răspuns:

Trupe metal?

| 123456789abcedfgh explică (pentru LanaSpectrum):

Da, am cateva.

| LanaSpectrum a răspuns (pentru 123456789abcedfgh):

Gen?

| 123456789abcedfgh explică (pentru LanaSpectrum):

Nu stiu daca toate sunt metal, dar asta e tot ce am : Nirvana, Good Charlotte, Metallica, Green Day, The Killers, Iris, Kaiser Chiefs, Cinema Bizarre, Deftones, 30 Seconds To Mars, My Chemical Romance, Rolling Stones, The Rasmus, Placebo, si 2 megaspostere : The Killers si Razorlight.

| LanaSpectrum a răspuns (pentru 123456789abcedfgh):

Ok. Cat vrei pe unul? (ma intereseaza doar Deftones, Nirvana si Metallica).

| AndreeaNustiu a răspuns:

Ai cu Guns n' Roses?