| Alec a întrebat:

Vand loc in camin (in Grozavesti). Cine doreste sa imi lase un mesaj aici, va raspund eu mai pe seara happy

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Daca se face sex nonstop eu vreaulove struck dar sunt prea mica sunt numa in generalasad abia astept sa fiu studentalove struck

| Alec explică:

Sunt 2 locuri in aceeasi camera, in caminul P14 camera 403 (4 locuri in camera).

| SexGirl1921 a răspuns:

Buna un prieten de al meu ar avea nevoie. daca pretul nu depaseste 500 lei il luam noi

| moonspell a răspuns:

Buna! eu stau in grozavesti de vreo 4 ani si acum nu mai am locul meu.de aceea vreau sa cumpar unul/doua.Cat costa si in ce camin ai tu? Multumesc!

| moonspell a răspuns:

Telefonul meu e 0784710702.si eu am banii cash.

| magheralex a răspuns:

Salut. Eu sunt interesat. Cati bani vrei pe el si in ce camin? da-mi un mesaj ceva pe 0762.96.86.19 happy am banii cash, astazi.

| Fr33zy a răspuns:

La ce pret? 0766101204 sa vb

| madyx20 a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza. madyx@ymail.com