| AnnMccoy a întrebat:

Hey! voi ce credeti despre prabusirea satelitului NASA?!

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sunt mai multe sanse sa fii lovit de fulger decat sa fii lovit de satelit...

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru Apache):

Da nu ti se pare putin logic? Sunt sute de mi de fulgere pe glob intr-un an... Un satelit pica odata la cati ani?

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

O sa cada la mine in cuc! Si toti vor dori sa il studieze!

| Skylar a răspuns:

Pai sa cada linistit,pacat ca nu cade langa mine, mai faceam niste bani, ca cu procesoarele de la NASA alta viata...

| florin08 a răspuns:

Sunt sanse mai mari sa te impiedici si sa-ti rupi gatul decat sa te loveasca fulgerul dar sa iti cada un satelit in cap.

| IM5 a răspuns:

Cam.

| AlexJX90 a răspuns:

Daca cade in Romania eu personal imi bag cracii ma duc la NASA si ii sparg pe toti baghiamias ceva in ei ca daca pun tiganii mana pe procesoare sau pe alte chestii valoroase din bucati dinalea dupa aia au aia bani o gramada si se fac mai prosti si mai cocalari ca acum angry

| Skylar a răspuns (pentru AlexJX90):

Trolololololololo