| dodorzv a întrebat:

Voi cine credeti ca sunt cu adevarat vinovati de prabusirea avionului in ucraina?
Americanii, Rusii, Ucrainienii?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform informatiilor de pana acum sunt vinovatii separatistii.
O sa se stie exact dupa coroborarea tuturor informatiilor privind prabusirea: expertizarea cutiei negre, a ramasitelor avionului, a convorbilor intre separatisti interceptate, audierea unor martori, etc.

| Radu284 a răspuns:

Americanii? De ce nu pui si chinezii, indienii si australienii?

Se pare ca vinovati sunt rusii si separatistii din Ucraina (posibil tot rusi). Rusii sunt vinovati pentru ca ei le-au dat rachetele respective, in mod ilegal.

| Winchester308 a răspuns (pentru Radu284):

Ce legatura au chinezii, indienii si australienii? E clar ca au fost Reptilienii.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Rusii imbatati cu votca! Sau mai bine zis imbatati cu prostie de VLADIMIR PUTIN!
Rusii, care nu recunosc, sunt vinovati 1000%

| AdyBoy a răspuns:

Formal: separatistii
in realitatea: rusii