| iTéquila a întrebat:

Hey! Vreau sa sterg contul de YouTube dar imi apare ca daca il sterg se sterge si "Google+".Cum adica? o:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum YouTubeul a bagat si google+(prosti ce sunt) daca vei sterge contul de YT vei sterge si google+ acela daca il aiwinking nu-i nici-o problema, nu se intampla nimic happy

2 răspunsuri:
| fredi a răspuns:

Este o aplicatie google+ da ca nul ai poti sa stergi contul linistit

| ÎngerCretin a răspuns:

Contul de pe youtube e acelasi ca pe google+. Deci, daca iti faci cont pe google + acelasi cont il ai si pe youtube si invers. Deci, daca stergi unul, nu mai ai nici pe ytb nici pe google+