| HeadUpAndSmile a întrebat:

Heyy TPU! am un id mai vechi, caruia i-am uitat parola; ce pot face s-o aflu? Pentru ca nu mai stiu ce am completat atunci cand am facut id Plzzz help...

Răspuns Câştigător
| britney4kevin a răspuns:

Bunabatting eyelashes daca ai un email alternativ. incearca cu el. daca nu poti iti las id meu de mess. petronela_magda.
vb acolo :*

| HeadUpAndSmile explică (pentru britney4kevin):

Nu,nu mai conteaza, multumesc oricum.

3 răspunsuri:
| Maduux a răspuns:

Poti sa-ti iei la revedere de la idhappy

| Baabyyyyyy a răspuns:

Buna! Parola veche nu o poti afla, dar la messenger, jos jos de tot, sub id, parola, si cele 3 optiuni, iti apare : "Forgot your passworld''? si dai acolo. Si ti-o schimbi. Sper ca am fost de folos.