| StilSanatos a întrebat:

daca stiu parola la id si id-ul l-am uitat pot sa-l aflu? help! merci

4 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Poţi să-ţi întrebi amicii/prietenii, care îţi au adresa de messenger.tongue
Baftă.happy

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

E foarte simplu:faci asa, deschizi messu, dar nu intri sia colo jos scrie:Forgot your password? intri acolo, iti da asa:I forgot my password
My password doesn't work
I forgot my Yahoo! ID
My account may have been compromised. tu alegi I forgot my yahoo ID, apoi urmezi acolo niste pasi si gata, iti da ei id-ul tau...ma rog eu n-am incercat dar ar trebui sa meargawinking

| unicka a răspuns:

Nu prea cred, poate altii au o alta parere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol. ce prost siar /. uita numelelaughing