| ஜAliSeeஜ a întrebat:

Heyy TPU ce faceti de Craciun?happy
Cum va pregatiti?

Răspuns Câştigător
| AngelHugz a răspuns:

In primul rand, merg la cumparaturi sa iau decoratiuni, dulciuri si cadouri pentru familei si prieteni. Apoi impodobesc bradul de Craciun si decorez gamurile casei. Mai fac si niste CD-uri sau DVD-uri de Craciun. In ziua de Ajun stau si mai uit la filme sau ascult muzica si vorbesc cu prietenii pe mess, facebook sau pe tel. Seara merg la colindat cu fratele meu, uneori si cu verisorii mei. Dupa aceea toata familia face party! Si normal ca dimineata de Craciun fug la brad sa vad ce-am primit happy.

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cefac Români de sărbători; manânca bea şi se distrează. Pergătirile sunt aproape gata:porc tăiat, cârnaţi făcuţi, tobă făcută. Mâine şi luni restul.Crăciun fericit!

| Dina a răspuns:

Dorm :d

| ErrChan a răspuns:

Ei bine...ce fac mereu

| Mangeyoku a răspuns:

Pregatesc mancare si filme.Eu de craciun dau party cu amicii ca e ziua mea de nume si de nastere laughing

| raluk27 a răspuns:

Ciclul: mananc- dorm (eventual ma uit la filme)

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Amandoi facem aceleasi lucruri laughing
tongue

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Dar vai! Ce coincidentabatting eyelashes

| oAaaNaa a răspuns:

Eu stau acasa cu familia si petrecem!winkinglove struck

| gabi13579 a răspuns:

Merg ca in fiecare an in Austria la schi la nasii mei

| xDeyaa a răspuns:

Stau cu prietenii..Beau laughing