| Marck94 a întrebat:

Ce faceti? Va pregatiti de Craciun? Mor

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Draga Mark, sa stii ca am inceput sa arunc o privire pentru cateva chestii de decor pentru Craciun. In magazine a cam inceput sezonul si au chestii fainute! Ma bucur mult de Craciun! Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Caro34 a răspuns (pentru Marck94):

Multumesc din suflet ca mi-ai scris! Si tie, toate cele bune si multe bucurii!

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O sa fi taiat de craciun? mai bine i scrii la noname pentru drepturile tale si poate prinzi pastele.,eu ca ateu nu am ce sarbatori., adica brad o sa avem, mancare., chesti de genul dar nu cred in povestea mitologica cum ca o virgina a nascut un fiu de zeu, poveste imprumutata de alte mitologi gen cultul lui mitrha numai spun de data de 25 o sarbatoare pagana.

| Freya1 a răspuns:

Tu cred ca mori laughing

| GoldenZenith a răspuns:

Mă pregătesc și pentru Crăciunul asta și pentru cel de la anul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sarbatoresc prostia aia.

| missfatadelatara a răspuns:

Adevărul e ca la ce față ai, nu mă mir.

Răspuns utilizator avertizat
| missfatadelatara a răspuns (pentru Marck94):

Măcar nasul meu nu ocupa trei sferturi din poză.

Răspuns utilizator avertizat
| Petrisor96 a răspuns:

Mai e pana la Craciun laughing