| ஜAliSeeஜ a întrebat:

Heyy TPU se pare ca am invatat'o pe verisoaramea ( 9 ani ) sa danseze din buric laughing dar acum plange ca eu dansez mai bine ca sunt mai sexy etc.Au venit niste prieteni la mine ( 18 ani ) si m'au pus sa dansez din buric... Cand a inceput sa danseze si verisoaramea nu s'au uitat la ea.Si e suparata cum sa fac sa o impac? Prietenii mei nici de cum nu se uita la cum danseaza ea sad

16 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Concurenţa e neloială din partea ta.

| gIiiIolil a răspuns:

Invita mai multi prieteni si pune-o pe verisoara ta sa danseze, si spune-le prietenilortai sa o felicite, sa zica ca ea danseaza mai bine ca tine. Funda?

| Dariusuu a răspuns:

Omg.

Trezeste-te tu.

Degeaba esti sexy daca capul tie gol.

| Seby90 a răspuns:

Iti pui prietenii de 18 ani sa se uite la verisoara de 9 sa danseze din buric?

Idiot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa educatie pentru un copil de 9 ani!

| ஜAliSeeஜ explică (pentru anonim_4396):

Stiu o sa devina la fel de sexy ca mine laughing si placuta de baieti xD

| anonim_4396 a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

Se duce in jos tara asta!
Rau de TOT!

| Deliα a răspuns:

Cheama prieteni de varsta ei

| ஜAliSeeஜ explică (pentru Deliα):

Care de 9 ani? sunt bona?laughing

| Ruxy5 a răspuns:

Vezi si tu! Spune-i ca ea e mai frumoasa si ca danseaza mai bine! Ca prietenii tai sunt invidioasi pe ea si apoi incepe sa razi cu ea! O sa vezi ca nu va mai fi suparata! Crede-ma! Si eu am incercat!

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Cheama pe cineva si spune-le sa o aplauda

| Razorsharp a răspuns:

Spune-le sa se prefaca putin, sa spuna ca danseaza frumos alea alea.

| ஜAliSeeஜ explică (pentru Razorsharp):

Nu vor sad verisoaramea plange spune ca ma uraste... nu vor deloc i'am rugat de atatea ori

| Razorsharp a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

Ce prieteni ai tu? spune-i lu varta ca sunt doar rautaciosi si vor doar sa o supere. Zii ca tu este verisoara ei si de tine trebuie sa tina cont, nu de parerea lor.

| RobertoRobby a răspuns:

Nu se fac concurente intre FRATI. spune-le prietenilor alora care nu vor sa zica ca a mica danseaza mai bine doar ca sa o impace, ca nu sunt niste PRIETENI ADEVARATI!

| CoolImages a răspuns:

Trebuie sa ai grija cu copii mai mici, dar ea avand 9 ani ar trebui deja sa inteleaga dar totusi ai pute-o incuraja spunandu-i ca e frumoasa si danseaza frumos dar pe parcurs ce va creste va deveni la fel ca tine daca va vrea...iar prietenilor tai le-ar trebui mai mult respect si intelegere pentru cei mai mici!