| eooAlexandra a întrebat:

Heyyyyy..MA plictisesc de moarteeeeeeeeeee...imi spuntei si mie ce sa fac ca`sa nu ma mai plctisesc..pls pls

15 răspunsuri:
| DarkAngell a răspuns:

Asculta dubstep si intra pe tbp vb pe mass uite un link : http://www.youtube.com/watch?v=SFu2DfPDGeU

| Manuellllaa a răspuns:

Fa-ti poze, iesi in oras cu prietenii, stai pe mess, vb la telefon...fa-ti temelelaughing. sunt o gramada de posibilitati...happy

| TiaFCRB a răspuns:

Pai fa-ti poze filmeazate prin casa. poti sa faci origami sau sa desenezi... poti citi o carte. poti picata ceva dar cu degetele apoi fa-ti amprenta pe o foaie asculta muzica.ia o gustare.
joacate cu niste jucarii uitete la un film un serial.fa bratai
fii creativa...si eu ma plictisesc cam des...sau poti sa stai pe TPU si sa cauti intrebari sa raaspunzi poate te faci userul anuluihappy

| TiaFCRB a răspuns:

A da sau poti sa te uiti la robotzilaughing

| mystery1girls a răspuns:

Incearca aici http://sangesitrandafiri.wordpress.com
sper ca te'am ajutat

| SomeRandomDude a răspuns:

Culcatehappy

| eooAlexandra explică:

Sa mori uh? laughing)))

| TiaFCRB a răspuns (pentru eooAlexandra):

Sa mor eu a apraut sezonul 3laughing

| eooAlexandra explică (pentru TiaFCRB):

Da? rolling on the floor))))))))))))

| TiaFCRB a răspuns (pentru eooAlexandra):

E destul de misto acum spune....deci? si Mo fara Deci...sau ceva de genullaughing

| eooAlexandra explică (pentru TiaFCRB):

rolling on the floor))))))))))))))

| TiaFCRB a răspuns (pentru eooAlexandra):

tongue sau poti pur si simplu sa te plictisesti...dar la robotzi n-ai cum sa te pliktitonguelaughing))

| adriana2012 a răspuns:

Intra pe www.simpaty.net. Tin sa precizez ca iti trebuie OPERA ca browser! :*

| Serban_Andrei_1997 a răspuns:

Doza de has:X si plictiseala dispare
FUNDITA?laughing