| anonim_4396 a întrebat:

Hi! am o problema! am facut un test pe net pentru aflarea iq-ului si am dat mesaj, spunea ca e gratuit, si acum nu mai primesc nimic... oare mi-a luat creditul?crying

Răspuns Câştigător
| ZambetulNebuniei a răspuns:

O sa iti dau o veste proasta: Cam 99, 99% din testele de inteligent de pe internet zic ca sunt gratiuite, dar dupa ce le termini scrie mic in josul paginii ca te costa 3 euro...

Ori ai dat tu de un test gratuit si cum a spus KempesT poate ai scris numarul gresit.
Bafta si sper sa nu iti fi luat credit.

3 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Daca era gratuit, la ce mai era nevoie de mesaj? rolling on the floor

| DAVID_6313 a răspuns:

Ai picat testul. rolling on the floor

| KempesT a răspuns:

Poate ca ai scris numarul gresit. dar in orice caz..tot timpul fura credit big grin