| ImmortalQueen a întrebat:

Hihappy

Am yahoo si am adaugat in lista o adresa de hotmail, dar nu merge.[ma asteptam da na.] M-am plictisit sa folosesc hotmail plus ca sunt obisnuita cu yahoo si as vrea sa stiu ce pot sa fac ca sa pot sa vorbesc de pe adresa de yahoo cu o persoana care are adresa de hotmail[sau care mai sunt., ma refer la alte tari]. Sper ca ati inteles ce vreau sa zic.Ms si funda.

Răspuns Câştigător
| Lejer a răspuns:

Sal. Poți sa vorbești fără probleme, trebuie doar sa intri din meniul superior la:
contacts -> add new contact -> scrii tot mailul ex. TPU@hotmail.com -> selectezi în dreapta mailului din Yahoo Messenger în Windows Live (MSN) -> next -> finish, aștepți acceptul persoane și sunteți conectate, poți sa vorbești cu ea de pe Yahoo pe MSN.

0 răspunsuri:
Întrebări recente