| bby a întrebat:

Am si eu o problema kiss Mi-am facut un id nou si problema este ca am adaugat cam 6 id-uri in lista iar acum nu mai merge sa adaug id-uri happy Folosesc Yahoo messenger 11. Ce trebuie sa fac? love struck Dau funda love struck kiss

Răspuns Câştigător
| nattalya a răspuns:

Asa am patit si eu.cum l-am facut nou imd am add mai multi prieteni...dar dupa cateva zile o sa iti mearga sau chiar a doua zi.:*

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Yahoo e de vinba.Multa lume pateste asta.Incearca maine sa adaugi sau peste cateva ore.

| DjBl3ndar a răspuns:

Asteapta pana maine.

Si mie mi s-a intamplat cand mi-am facut id nou. Si acum mi se intampla.

Deci ateapta pana maine.

Sper ca te-am ajutat. Bafta!