| Dreamin a întrebat:

Credeti ca romania va avea un viitor bun? Una din aceste zile am vazut la tv cum presedintele Basescu nu era bagat in seama de nici un parlamentar, se plimba singur, ori se tinea dupa presedintele Frantei ca sa vorbesca cu el si dansul nici nul baga in seamastraight face. Deci pentru restul lumii Romania e tara mai putin importatnta thinking

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Sa vazut cel mai bine cum suntem noi romanii tratati, daca la nivelul presedintilor suntem ignorati, noi ca cetateni ai acestei tari va dati seama cum suntem printre straini?, noi ca tara suntem ca o virgula intr o propozitie lunga, asta e parerea mea

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nici nu trebuie sa fie importanta Romania pentru restul lumii. O patrie trebuie sa fie importanta numai pentru patriotii sai. Atat!
Daca o sa avem un viitor mai bun depinde de toti romanii, nu doar de cei care se afla la carma tarii. Deocamdata nu-l jelesc pe Basescu pentru ca este tratat cu indolenta de ceilalti conducatori de stat, deocamdata ma tangui din pricina omului de rand. Pentru ca pe spinarea omului de rand se lafaie cei de la carma.

| LoVe_6598 a răspuns:

Nuuu. cu un asa presedinte... niciodata!
Nu stiu ce au in cap romanii asta care il pupa-n cur pe Base...
base in sus Base in jos...
Vaii. fundita? big grinDD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca o tinem tot asa o sa fim obligati sa ''vindem'' tara pentru a fi in rand cu celelalte popoare(teoretic). Nu sunt Nostradamus dar banuiesc ca nu va dura mult pana cand va veni un strain din alta tara care sa zica ca el stie cum sa ne faca un trai mai bun si ca are strategii pe care le-au folosit marile puteri ale lumii, iar majoritatea oamenilor din Romania il vor ridica in slavi, el va ridica tara putin dupa care o va vinde...asta este parerea mea...
Daca vrei vreo informatie despre dota(eroi, iteme, comenzi, moduri, etc.) sau vrei hack, atunci intra pe http://joaca-dota.blogspot.com/