| MusicisMusic a întrebat:

Hi...de ceva timp mi-am gasit o noua pasiune:Imi place sa scriu diferite scenarii care implica povesti de viata, calatorie si supranatural.Hm...unde as putea trimite scenariile acestor povesti?

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mai bine iti faci un blog si scrii scenariile acestea. Uite am si eu :
http://scenarii-scrise-cu-ruj.blogspot.com
pa, pa.

| Alexandru a răspuns:

Buna.Pai,depinde din ce oras esti si daca orasul respectiv dispune de teatru. Spre exemplu, la Ploiesti, sunt tineri ca tine, in rolul de regizor sa ii zic asa, care in colaborare cu alti tineri care au talentul de a interpreta roluri, au sansa sa se afirme la Teatrul Toma Caragiu.
Poti incerca sa iei legatura cu cineva din anturajul teatrului din orasul tau.Merita sa incerci.Numai bine