| vivigreen a întrebat:

Imi place sa scriu scenarii si povesti adolescentine cu personaje proprii si ma gandeam daca exista un site unde as putea sa ma exprim in voie. Sau sa-mi creez eu un site sau ceva unde sa ma loghez sa pot scrie. Cunoasteti voi asa ceva?

10 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu recomand ucoz.ro. aici mi-am facut blog si sunt destul de multumita de posibilitatile care le ofera

| ILoveTacos a răspuns:

Incearca Wattpad.com

| SecretLady91523 a răspuns:

Wordpress.com...e genial site-u. poti sa iti faci un cont gratuit si sa postezi absolut tot ce vrei. sper ca te-am ajutat:*

| diiiiiana4cka a răspuns:

Eu stiu ca este blogspot.com! iti faci blogul tau unde iti scrii tot ce iti vine prin cap, amenajezi in felul care vrei! Succes!

| diiiiiana4cka a răspuns:

Ai putea sa-mi arati ceva din ideile tale aici?

| vivigreen explică (pentru diiiiiana4cka):

Pai ca sa scriu mi-ar trebui ceva timp, dar cand o sa-mi fac un bloc sau ceva de genul asta iti voi trimite mesaj pe privat, mersii mult

| Batistuță a răspuns:

Intră pe Wattpad.com. Acolo, poveștile tale sunt ca un fel de cărți. Poți adăuga o copertă, primești comentarii și poți avea chiar și fani! E Genial!

| justgeorgi a răspuns:

Buna! Poti sa iti creezi un blog de exemplu https://www.google.com/......rviceLogin
Pa, pa

| justgeorgi a răspuns:

Buna! Poti sa iti creezi un blog de exemplu https://www.google.com/......rviceLogin
Sper ca te-am ajutat.:X

| justgeorgi a răspuns:

Poti sa iti creezi un blog de exemplu https://www.google.com/......rviceLogin
Pa,pa
Sper ca te-am ajutat