| CodrutzaDutzi a întrebat:

Hi! Imi spuneti si mie niste carti cu printese care nu sunt din WALT DISNEY(pentru sora mea mai mica)si pentru mine ceva de genul HARRY POTHER cu aventura, magie, intamplari ciudate...etc.Daca puteti sa imi spuneti unde le pot gasi in Timisoara.(Si nu vreau sa le comand pe net). Daca se poate sa imi spuneti un le gasesc in Timisoara ar fi minunat.Cine imi spune cele mai faine carti si pentru mine si pentru sora mea mai mica(nu trebuie sa imi spuneti neaparat unde le gasesc in Timisoara, numai daca stiti)primeste fundzita! Papa!

Răspuns Câştigător
| little4angel a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult colectia de romane cu Arthur de Luc Besson si ti-o recomand cu caldura si tie :*

1 răspuns:
| RacuciDiana a răspuns:

Cei 3 muschetari, ciresarii pentru tine iar pentru sora ta "Povesti cu printese" este o frumoasa colectie de basme din intreaga lume, repovestite de Caitlin Matthews.